Kontaktuppgifter till styrgruppen

Kontaktuppgifter till styrgruppen för Fairtrade city.

Person
Miljöstrateg Åsa Sandberg 0520-49 74 77
Enhet Kontoret Tillväxt och utveckling Gärdhemsvägen 9 461 83 Trollhättan Kontoret Tillväxt och utveckling

Esther O`Hara
Kommunalråd
Tel: 0733 - 48 83 50
esther.ohara@politiker.trollhattan.se

Henrik Larsson
Fackföreningen Kommunal
Tel: 0520 – 49 78 45
henrik.larsson@trollhattan.se

Åsa Sandberg
samordnare Fairtrade City, Trollhättans Stad
Tel: 0520 – 49 74 77
asa.sandberg@trollhattan.se

Anette Melander
Svenska kyrkan
Tel: 0520 – 47 29 04
anette.melander@svenskakyrkan.se

Gunilla Nylen
Fair Trade Shop
Tel:0520 - 47 29 59
gunilla.nylen@svenskakyrkan.se

Johan Gadd
Fia & Floyd
Tel: 0520 - 80 604
johan@fiaochfloyd.se

Per-Arne Herbertsson
politiker
Tel: 0520 - 44 42 34
per-arne.herbertsson@telia.com

Marcus Pallvid
City Trollhättan, centrumledare
Tel: 0733 - 71 21 02
marcus@citytrollhattan.se 

Mathilda Sundberg
City Trollhättan
tel: 0760 - 50 05 10
mathilda@citytrollhattan.se

Fredrik Lilja
studentkåren, Högskolan Väst
naringsliv@shv.hv.se

Matthias Zannakis
Högskolan Väst
Tel: 0520-22 38 29
matthias.zannakisl@hv.se

Charlotta Sandblom
Scandic Swania
Tel: 0709 - 73 53 50
charlotta.sandblom@scandichotels.com

Marina Lidberg
konsumentkontoret, Trollhättans Stad
Tel: 0520 - 49 70 34
marina.lidberg@trollhattan.se

Senast granskad 2019-04-24 av asa.sandberg@trollhattan.se