Kontakt

Camilla Magnusson

Områdeschef.
Tel: 0520 - 49 62 56, 070 - 089 09 00
camilla.magnusson@trollhattan.se

Anna Hallberg

Enhetschef Skogshöjdens fritidsgård.
Tel: 0520 - 49 65 08, 070 - 082 09 08
anna.hallberg@trollhattan.se

Davut Cicek

Avdelningschef Kronans fritidsgård.
Tel: 0520 - 49 63 59, 070 - 615 63 59
david.cicek@trollhattan.se

Fady Daoud

Enhetschef Lexington fritidsgård.
Tel: 0520 - 49 63 66, 073 - 348 86 36
fady.daoud@trollhattan.se

Karin Jacobsson-Mauritzson

Enhetschef Storegården & Sjuntorps fritidsgård.
Tel: 0520 - 49 60 16, 073 - 348 88 87
karin.jacobsson-Mauritzson@trollhattan.se

Peter Andersson

Enhetschef Sylte fritidsgård.
Tel: 0520 - 49 60 68, 070 - 597 63 66
peter.andersson2@trollhattan.se

Åsa Wadenbo

Enhetschef fritidsgården V-huset.
Tel: 0520 - 49 73 81, 073 - 348 86 63
asa.knide-vadenbo@trollhattan.se


Bjarne Hoff

Webmaster fritidsgårdarna.
Fritidsledare Skogshöjdens fritidsgård.
Tel: 0520 - 49 65 08
bjarne.hoff@trollhattan.se

Magnus Sörensen

Webmaster fritidsgårdarna.
Fritidsledare Storegårdens fritidsgård.
Tel: 0520 - 49 60 16
magnus.sorensen@trollhattan.se