Kontakt Returen

Enhet Returen Verkmästarevägen 18 461 37 Trollhättan 0520-49 59 50 Kontakt Returen

Reception
0520-49 59 50

Arbetsledare Återvinningscentralen
Jamal Halaoui
0520-49 59 59
jamal.halaoui@trollhattan.se

Arbetsledare Klädsortering samt second hand-butiker
Vakant

Arbetsledare Mekanisk verkstad & Snickeri
Rusmir Dedovic
0520-49 56 00
rusmir.dedovic@trollhattan.se

Arbetsledare Lego
Bekim Hasani
0520-49 54 52
bekim.hasani@trollhattan.se

Arbetsledare Elektronikskrotdemontering och Lego
Robert Said
0520-49 59 64
robert.said@trollhattan.se

Arbetsledare Servicelaget
Leena Parviainen
0520-49 79 11
leena.parviainen@trollhattan.se

Arbetsledare Servicelaget
Lars Nytorpe
0520-49 79 11
lars.nytorpe@trollhattan.se

Senast granskad 2019-05-28 av Cecilia Wilson