Kunnanhallituksen hallinto (Kommunstyrelsens förvaltning)

Ihmiset
Stadsdirektör Ulrika Strandroth Frid
yksikkö Kommunstyrelsens förvaltning Gärdhemsvägen 9 461 83 Trollhättan 0520-49 50 00 Kunnanhallituksen hallinto (Kommunstyrelsens förvaltning)

Kaupunginjohtaja

Ulrika Strandroth Frid
0520-49 79 46
ulrika.strandrot.frid@trollhattan.se

Talouspäällikkö, Talouskonttori

Dan Jonasson 
0520-49 79 51
dan.jonasson@trollhattan.se

Henkilöstöpäällikkö, Henkilöstökonttori

Per Johansson
0520-49 78 22
per.johansson@trollhattan.sepersonalkontoret@trollhattan.se

Päällikkö, Kasvu- ja kehityskonttori

Håkan Falck
0520 49 79 65 
hakan.falck@trollhattan.se

Päällikkö, Hallintokonttori

Katja Saari
0520-49 78 62
katja.halvordsson@trollhattan.se

Tuotantopäällikkö, Tuotanto- ja palvelukonttori

Magnus Janzon
0520-49 75 44
magnus.janzon@trollhattan.se

Laatupäällikkö

Ann-Christine Apelman
0520-49 74 83
ann-christine.apelman@trollhattan.se

Tiedotuspäällikkö

Vivian Komstadius
+46 (0)520-49 59 29
vivian.komstadius@trollhattan.se

IT-päällikkö

Thomas Wennersten
0520-49 55 44
thomas.wennersten@trollhattan.se

Elinkeinopäällikkö

Dick Eriksson
0520-49 68 10, 070-164 29 00
dick.eriksson@trollhattan.se

Tarkistettu viimeksi 2018-01-09 av clara.bengtsson@trollhattan.se