Kulttuuri ja vapaa-aika (Kultur och fritid)

Ihmiset
FörvaltningschefTommy Svensson 0520-49 78 74 070-659 40 46
yksikkö Kultur och fritid Gärdhemsvägen 9 461 83 Trollhättan 0520-49 50 00 Kulttuuri ja vapaa-aika (Kultur och fritid)

Tommy Svensson 
Hallintopäällikkö
0520-49 78 74, 0706-59 40 46
tommy.svensson@trollhattan.se

Hallinnollinen osasto

Vastaa lautakunnalle tulevien asioiden käsittelystä, postista ja diaarista, taloudenkäsittelystä, tilojen varauksista ja osasta yhdistysavustuksia jne..

Sofia Wilhelmsson 
Hallintoekonomi
Kokonaisvaltaiset talouskysymykset, raportit ja seuranta, sisäinen tilintarkastus, laatutyö jne.
0520-49 76 32
sofia.wilhelmsson@trollhattan.se

Majvor Smedberg
Hallintosihteeri
Lautakunnan käsittely, rekisteröinnit, posti ja diaari jne.
0520-49 78 67
majvor.smedberg@trollhattan.se

Agneta Backelin
Talos- ja henkilöstökäsittelijä
Laskutus, arpajaisluvat, henkilöstöselvitykset jne.
0520-49 62 55
agneta.backelin@trollhattan.se

Ann-Britt Ivarson-Gremalm
Tilavuokrien, voimistelusalien ja vapaa-aikatilojen varausten jne. käsittelijä.
0520-49 78 65
ann-britt.ivarsongremalm@trollhattan.se

Carin Pettersson
Yritysavustusten ja tilavarausten, yhdistysrekisterin, kotisivun, lomaesitteiden jne. käsittelijä.
0520-49 78 68
carin.pettersson@trollhattan.se

Toimintavastaavat

Birgitta Åkerlund
Kehityspäällikkö
Selvitykset, seurannat ja tilitykset, laatutyö jne.
0520-49 72 74
birgitta.akerlund@trollhattan.se

Dan-Eric Bohm
Laitospäällikkö
Urheilulaitokset, ulkoilukysymykset, maauimalat ja yhdistysten laitokset
0520-49 78 71, 0705-62 84 51
dan-eric.bohm@trollhattan.se

Greg Church
Kirjastopäällikkö

Kirjastokysymykset, Trollhättanin kaupunginkirjasto. (Pääkirjasto, Kronanin kirjasto, Sylten kirjasto) Boken Kommer ja kirjastoauto.
0520-49 76 62
greg.church@trollhattan.se

Peter Jacobsson
Yhdistystukipäällikkö
Yhdistysavustukset, yhdistyskehitys, hankkeet jne.
0520-49 78 76, 070-634 87 63
peter.jacobsson@trollhattan.se

Camilla Magnusson
Vapaa-aikatalopäällikkö
Kunnalliset ja yhdistysten- ja käyttäjien ylläpitämät vapaa-aikatalot.
0520-49 62 56, 0700-82 09 00
camilla.magnusson@trollhattan.se

Christer Olsson
Kulttuuripäällikkö
Yleiset kulttuurikysymykset, tapahtumat, Taidehalli
0520-49 78 75, 0706-34 87 62
christer.olsson@trollhattan.se

Marcus Rudström
Tapahtumavastaava. Putousten päivät, tapahtumat, näyttelyt jne..
0520-49 76 29 
marcus.rudstrom@trollhattan.se

Jenny Persson
Kulttuurisihteeri 100-vuotisjuhlat
0520-49 56 39
jenny.persson@trollhattan.se

Jens Ericson
Talopäällikkö N3 (Nuortenkulttuurin kohtaamispaikka)
0520-49 66 11, 070-621 08 99
jens.ericson@trollhattan.se

Ulf Jonsson
Talopäällikkö Kronan
0520-49 78 97, 073-901 43 16
ulf.jonsson@trollhattan.se

Tarkistettu viimeksi 2016-03-14 av Clara Bengtsson