Kontakt Returen

Enhet Returen Verkmästarevägen 18 461 37 Trollhättan 0520-49 59 50 Kontakt Returen

Enhetschef
Thomas Samuelsson
0520-49 59 51
thomas.samuelsson@trollhattan.se

Reception
Anne Andersen
0520-49 59 50
anne.andersen@trollhattan.se

Arbetsledare Textil och tapetseri samt Lego-textil 
Martina Dahlström Stigsson
0520-49 59 58
martina.dahlstrom-stigsson@trollhattan.se

Arbetsledare Återvinningscentralen
Jamal Halaoui
0520-49 59 59
jamal.halaoui@trollhattan.se

Arbetsledare Klädsortering samt second hand-butiker
Vakant

Arbetsledare Mekanisk verkstad & Snickeri
Rusmir Dedovic
0520-49 56 00
rusmir.dedovic@trollhattan.se

Arbetsledare Lego
Wenche Martinsson
0520-49 54 52
wenche.martinsson@trollhattan.se

Arbetsledare Elektronikskrotdemontering och Lego
Robert Said
0520-49 59 64
robert.said@trollhattan.se

Arbetsledare Inforum
Camilla Johannesson
0520-49 63 74
camilla.johannesson@trollhattan.se

Arbetsledare Servicelaget
Leena Parviainen
0520-49 79 11
leena.parviainen@trollhattan.se

Arbetsledare Servicelaget
Lars Nytorpe
0520-49 79 11
lars.nytorpe@trollhattan.se

Senast granskad: 2017-01-24 | av: Cecilia Wilson
Tipsa en vän
(Obligatoriskt fält)
(Obligatoriskt fält)
(Obligatoriskt fält)
(Obligatoriskt fält)